FARHYM'A DAİR...


İnsan kaynakları yönetiminde şirketin kurumsal hedefler ve stratejik başarılarında en büyük payın çalışanların olduğuna inanırız. FarHym olarak, çalışanlarımıza yalnız iç pazara ilişkin geniş bir bakış açısı sunmakla kalmaz, aynı zamanda uluslararası pazarlar hakkında da vizyon kazandırırız.

Çalışanlarımızı, iş ve ticari koşullarda meydana gelebilecek değişimlere karşı bireysel deneyim ve yeteneklerin geliştirilmesi yönünde teşvik ederiz. Bu amaçla düzenlediğimiz kişisel gelişim ve eğitim programları bireysel hedefleri desteklerken, aynı zamanda firmanın iş gelişimine de yardımcı olmaktadır.
Uluslararası pazarda var olmanın, bilgiye hızlı erişim ve onun analiziyle mümkün olacağı fikrini benimserken, aynı zamanda da çalışanlarımızın Türk ekonomisi ve otomotiv endüstrisi konularında uzmanlaşmasını sağlar ve destekleriz.
İşe Alma ve Yerleştirme
Takım arkadaşlarımızı fark yaratan bir kariyer hedefleyen, geleceğin yöneticisi olma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler arasından seçeriz.
FarHym’a başvuran kişileri yeteneklerine, tecrübelerine ve işe uygunluğuna göre değerlendiririz.

Kişileri kendilerini en çok geliştirebilecekleri pozisyonlara getirir, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına yönelik ek sorumluluklar vererek sürekli gelişimi hedefleriz.
İşe alımda yetkinlik bazlı mülakat teknikleri ve yabancı dil testlerini uygular, aşamalı mülakatlar yaparız.
Özgeçmişleri olumlu bulunan adaylarımızı mülakata katılmak üzere davet ederiz. Başarılı bulunan adaylarımıza, üst yönetim ile tanıştırıp referans kontrolü tamamlandıktan sonra iş teklifimizi  sunarız.

Bize başvuru yapan adaylarımızın başvurularını, mevcut pozisyonlarda değerlendirilememe durumunda başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklar ve takip ederiz. Tüm adaylarımızı işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendiririz.

Eğitim ve Gelişim Planlama
Çalışanlarımızın gelişimini sağlamanın başarıyı yakalama yolunda en önemli etkenlerden biri olduğuna inanırız.
FarHym ailesine katıldığınız günden itibaren size, ihtiyacınız olan gelişim alanlarınızı destekleyici imkanlar sunarız.
 
 
 

  • Telefon:
    +90 312 398 02 54

  • Esenboğa yolu
    23. km Akyurt/ANKARA

HAKKIMIZDA

Farhym Türkiyenin lider ticari araç üreticilerine tasarımdan üretime kadar olan süreçte günün şartlarına uygun çözümler ve ürünler sunmaktadır.

© Copyright 2015 Farhym Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.