Seyahat Otobüsü

Seyahat otobüsü segmentinde, Farhym size hem fonksiyonel hem de birinci sınıf bir görünüm sunar. Çok çeşitli seçenekler içerisinden neden kendi tarzınızı seçmiyorsunuz?

Farhym’ın tüm ürünleri sayısız aydınlatma seçenekleriyle birlikte yüksek kaliteli kumaştan, deriden veya alüminyumdan, tamamen müşteri istekleri doğrultusunda yapılmıştır. Dünya çapında ödüllü ve çok tanınmış otobüs modellerinde bulunan ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

Çift Katlı Otobüs

Lüks ve verimlilik. Farhym, akıllı alan konseptleri ve güçlü bir tasarım dili ile çift katlı otobüslerin deneyiminini benzersiz hale dönüştürür. Konfor ve yolcu kontrollü ayarlarla karakterize edilmiş ürünlerimiz, bu üst sınıf segmentteki en zarif teknolojidir. Tasarımımız, en dayanıklı malzemelerin kullanılması ile yıllara meydan okur. Yıllar boyu araçları kullanan her bir yolcunun seyahat deneyimlerinde ayrı bir yerimiz vardır.

Citybus

Modern kentsel ulaşım için yenilikçi çözümler. Farhym iç kaplama ve aydınlatma konseptleri, belediyelerin ve şehir yönetimlerinin EMI veya iç aydınlatma ilkelerine ilişkin özel gereksinimlerini karşılar ve toplu taşımada bile rahat ve tasarruf sağlayan bir ortam sağlar. Tutamak sistemlerimiz ve iç tasarım elemanlarımız verimli bir alan sunarak en yüksek güvenlik standartlarını karşılar. Sonuç olarak,sizlere her zaman daha hafif ve CCTV, arayüzler veya iletişim sistemleri gibi çeşitli başka bileşenleri entegre etme seçeneği sunuyoruz.

Intercity

Farhym, her zaman daha hızlı ve basit montaj amaçlı, bagaj rafı olan ya da olmayan, doğrudan ya da dolaylı havalandırma sistemlerinin eklenmesi gibi kullanım amaçlarına uygun büyük bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Okul Otobüsü

Eğer okul otobüsü üretiyorsanız artırılmış araç içi güvenliği için yanınızdayız. Farhym’ın dünyasında güvenlikten ödün vermek yoktur, özellikle söz konusu çocuklarımızın güvenliği ise. Tüm uluslararası gereksinimlere cevap veren çok çeşitli okul otobüsü konfigürasyonları sunuyoruz. Geleceği güvenlik standartlarımıza emanet edin.

Metrobüs

Bize önceliğinizi anlatın, size uygun çözümler üretelim! Ağırlığı azaltmanız mı gerekiyor? Uygun maliyetli sistem arayışında mısınız? Farhym hemen yanıbaşınızda!

Bu araç sınıfının tüm çeşitlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş tavan sistemlerimiz , müşterilerimizin farklı mekansal gereksinimlerine kolayca adapte edilebilir. Piyasadaki en güçlü sistem üreticisi olan tasarım kütüphanemiz sayesinde, ek maliyetleri düşük tutarken size özel seçenekler sunabiliriz.

İnovasyon

Kendimizi sürekli geliştiriyor, sizler için premium çözümler üretiyoruz.

Havalimanı/Deniz/Raylı Sistem Taşımacılığı

Karada, havada veya denizde, bizim için hiç fark etmez! Seyahat ve otobüs sektörünün dışında Farhym iç çözümlerinin olanaklarını keşfedin ve bizimle iletişime geçin. Araçlarınızı daha yüksek bir seviyeye taşıyacağımıza söz veriyoruz.