Üretim

MÜKEMMEL ÜRÜNLER İÇİN İŞÇİLİK VE TEKNOLOJİ

Farhym, müşterilerinin tasarım isteklerini yerine getirebilmek için gerekli tüm kaynakları bir araya getirmektedir.

Üretim yerleşkelerimizde zımpara ve delme işlemleri, dikey ve yatay kesme, boyaya hazırlık ve boyama, kumaş ve folyaların yapıştırılması, aydınlatma ve ses sistemlerinin elektronik montajı, servis setlerinin ve klimaların yönetim panellerinin ve ayrıca tüm sistemlerin müşteri araçlarına doğrudan montajını sağlayacak GFK ve alüminyum kanallarının tüm ögelerinin montajını sunmaktayız.

2023 yılında işletime aldığımız ikinci kombine tip yaş boya tesisimiz 21m2 ülke çapında öncü bir yapıdadır.Burada müşterilerimize büyük ölçekte boyamayı da sunabilmekteyiz.

Esnek üretim yönetimimiz, denetimlerimiz ve kaynaklarımız temelinde büyük seri üretimleri gerçekleştirmemize olanak sağlamasına rağmen, prototip üretimi ya da küçük seri üretimlerinde gerçekleştirmekteyiz.

Geçmişte üretim portföyümüzü sürekli olarak geliştirme olanağını bulmuş ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamışızdır.

Esnek çalışan ve kaynaklarımız sayesinde yenilikleri hayata geçirebilmekte ve size, sizin araç içi çözümlerinizi gerçekleştirecek tüm teknolojileri sağlayabilmekteyiz.