Şirket Profili

Araç İçi Çözümler

Farhym, dünya çapında faaliyet gösteren ticari araç üreticileri için bir sistem tedarikçisidir. Türkiye’deki yerleşkesi ile, 2003 yılından bu yana ticari araçların iç kısımlarının tasarımı için entegre çözümler sunmaktadır. Bu esnada Farhym, ürün tasarımı ve geliştirmeden üretime kadar tüm süreçleri desteklemektedir.

Wangen im Allgäu’de bulunan köklü Alman şirketi Hymer-Leichtmetallbau GmbH & Co. KG’nin iştiraki olarak özellikle seyahat ve toplu taşıma araçları endüstirisinde, hava kanalları, bagaj sistemleri, iç aydınlatmaları, iç kaplama ve giydirmeler ile diğer iç trim uygulamalarını üretmektedir.

Farhym’in entegre çözümleri, araçların sınırlı iç alanının akıllı ve ekonomik olarak kullanımını baz almaktadır. Güvenlik, kullanışlılık ve ayrıca rahatlık gibi alanlarda en yüksek taleplere karşılık vermektedir. Bu çerçevede yüksek kaliteli ve uyumlu bir tasarım yansıtmaktadır.

Müşterilerimiz için, mevcut yerleşkemizin yüksek kapasitesi ile karmaşık ve büyük ölçekli seri üretim şartlarını yerine getirebilen, güvenilir bir partneriz.

 

Vizyon

Toplu taşıma endüstrisinin tüm aktörleri için dünya çapında güvenilir ve yetkin bir partner olmayı hedefliyoruz, sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve yarının taşıma çözümlerini daha güvenilebilir ve rahat hale getiren yenilikçi fikirler ve ürünler geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Bülent Akgöl, CEO Farhym

Misyon

Tüm gayretlerimiz ancak memnun müşteriler ile bir anlam kazanır. Bu düşünce ile sizlere sunmakta olduğumuz hizmetler:
  • Yüksek beklentileri yerine getiren uyumlu bir tasarımla birlikte, yolcular için güvenliğin, işlevselliğin ve rahatlığın arttırılması
  • Araçların iç alanının ve olanaklarının verimli ve ağırlık olarak azaltılmış bir şekilde kullanımı
  • En yüksek kalite beklentilerinin yerine getirilmesi
  • Kazandıran çözümler
  • Sadece müşteriye özel veya modüler bileşenler ile değil, aynı zamanda seri üretimin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli kaynaklarla bireysel müşteri gereksinimlerinin gerçekleştirilmesi.

Yerleşkemiz – Sizin Avantajlarınız

Farhym’in merkezi, toplam 10,000m2’den daha büyük alanıyla başkent Ankara’da, Esenboğa Havalimanı’nın ve ayrıca dünyadaki en büyük MAN Otobüs Üretim Merkezinin çok yakınında bulunmaktadır. Böylece Farhym, yalnızca mükemmel lojistik bağlantılara değil, iyi geliştirilmiş ve sürekli olarak kendini geliştiren bir yerleşkenin kaynaklarını, otomobil üreticileri ve tedarikçileri için avantaja çevirmektedir.

Farhym, Türk ve uluslararası pazarlarda otomotiv endüstrisi için önde gelen sistem tedarikçilerinden biri olarak kabul ettirdi. Polonya’daki lojistik merkezimiz Avrupadaki müşterilerimize hizmet vermektedir.

Türkiye – Ankara

Farhym Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Balıkhisar Mh. Özal Bulvarı No: 254

06750 Akyurt Ankara Turkey

+90 312 398 02 54

Polonya – Starachowice

Ul. Glówna

27-200 Starachowice Poland

+90 538 876 17 59